Bezpieczne i wygodne zakupy

 Tylko markowe i sprawdzone produkty

 Możliwość zakupu bez rejestracji

 Wysyłka w ciągu 24 godzin

ETUI NA KLUCZ SAMOCHODOWY

KEYLESS PROTECTOR etui zabezpieczające klucz blokujące sygnał RFID  KEYLESS PROTECTOR etui zabezpieczające klucz blokujące sygnał RFID
Cena:

79,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Najczęściej zadawane pytania dotyczące etui na kluczyk samochodowy typu Keyless:

 

Co to jest i jak działa system typu Keyless (bezkluczykowy dostęp do pojazdu)?

Większość obecnie produkowanych samochodów wyposażona jest w system typu Keyless, czyli bezkluczykowy dostęp do pojazdu. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ umożliwia odblokowanie drzwi samochodu oraz uruchomienie silnika bez sięgania po kluczyk do kieszeni czy torebki. Wystarczy, że kluczyk jest w pobliżu. Samochód pobiera sygnał z klucza i można korzystać ze wszystkich jego funkcji, tak samo jak po włożeniu kluczyka do stacyjki w starszych samochodach. 

 

Jakie zagrożenia niesie system typu Keyless (bezkluczykowy dostęp do pojazdu)?

Bezkluczykowy dostęp do pojazdu jest wygodny, jednak ma sporą wadę. Samochody z systemem typu Keyless są znacznie łatwiejsze w kradzieży, niż samochody z tradycyjnym kluczem wkładanym do stacyjki. Odpowiedni sprzęt pozwala na kradzież pojazdu wartego nawet kilkaset tysięcy złotych w kilka sekund! Mowa tu o kradzieży na tzw. walizkę.

 

Na czym polega kradzież na tzw. walizkę?

Kradzież na tzw. walizkę polega na kradzieży samochodów wyposażonych w system typu Keyless (bezkluczykowy dostęp do pojazdu) za pomocą specjalnego urządzenia przypominającego wyglądem walizkę. Celem złodzieja jest przechwycenie sygnału z klucza samochodu i otwarcie oraz uruchomienie pojazdu bez konieczności fizycznego użycia kluczyka. Potencjalny złodziej dzięki wcześniej wspomnianej walizce może pobrać sygnał, który następnie zostaje wzmocniony i przekazany do auta znajdującego się nawet w dużej odległości od kluczyka właściciela. W rezultacie samochód może zostać otwarty i uruchomiony tak jakby właściciel z kluczem znajdował się w pobliżu.

 

Czy etui na kluczyk / kartę typu Keyless jest mi potrzebne?

Prostą i jednocześnie bardzo skuteczną ochroną przed kradzieżą samochodu na tzw. walizkę są antykradzieżowe etui oraz pokrowce Signal Protector® na kluczyk typu Keyless. Jeśli posiadasz więc samochód z systemem typu Keyless, Keyless GO, Keyless Entry, Kessy, Smart Key, Hands Free (lub dowolny podobny system bezkluczykowego dostępu do pojazdu), etui Signal Protector® będzie bardzo dobrym sposobem na zabezpieczenie Twojego samochodu.

 

W jaki sposób działa etui na kluczyk / kartę typu Keyless?

Etui na kluczyk / kartę typu Keyless działa na zasadzie klatki Faradaya. Po włożeniu klucza do etui sygnał blokowany jest przez specjalną powłokęDzięki temu potencjalny złodziej nie przechwyci sygnału z Twojego kluczyka. Aby klucz odzyskał swoją funkcję wystarczy wyjąć go z etui.

 

Jak wybrać odpowiednie etui na kluczyk / kartę typu Keyless?

Produkty Signal Protector® skutecznie chronią sygnał kluczy wszystkich marek samochodów. Jedynym ograniczeniem może być rozmiar kluczyka, dlatego przed zakupem warto porównać go z wymiarami wewnętrznymi etui. Posiadamy w ofercie modele wykonane z aluminium, skóry naturalnej i ekologicznej w różnych rozmiarach. Szeroki asortyment pozwoli wybrać właściwy model biorąc pod uwagę wielkość klucza oraz Twoje preferencje. W razie wątpliwości służymy pomocą w wyborze odpowiedniego produktu mailowo oraz telefonicznie. Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj: https://signalprotector.pl/pl/i/KONTAKT-I-DANE-FIRMY/9

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl